Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Monter Augustowski, Podlaskie

1-5 z 5 wyników

MARBUD  -  Augustów, Podlaskie
Szukam do elewacj monterow G/K.Praca w Warszawie od 15 zl/h na poczatek.Praca stala.Wiecej informaci na telefon
10 dni temu
PHU " MEGA-ROL " Piekarski Michał  -  Augustów, Podlaskie 2200 zł
Zakres obowiązków montaż i serwis urządzeń udojowych na terenie województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
7 dni temu
ABRA S.A  -  Augustów, Podlaskie 2000 zł
Zakres obowiązków Przyjmowanie dostaw, montaż mebli Wykształcenie zasadnicze zawodowe Inne wymagania doświadczenie w montażu mebli
7 dni temu
ARBEITLAND  -  gm. Lipsk, Podlaskie
Poszukujemy MONTERÓW SOLARÓW do pracy w NIEMCZECH.Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie.Zakwaterowanie zapewnione.Niemiecka umowa o pracę.2000 EURO.
5 dni temu
SaSa Recruitment  -  gm. Lipsk, Podlaskie 14 - 15 € / stawka godzinowa
Opis stanowiska: - Prace stolarskie, malarskie - Przygotowywanie i montaż ekspozycji w marketach budowlanych - Praca na montażach Wymagania: - Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja ...
4 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback