Praca Monter Dębicki, Podkarpackie

1-8 z 8 wyników

FUH WODNIKTS Tomasz Socha  -  Lipiny, gm. Pilzno, Podkarpackie 2400 zł
Zakres obowiązków Monter instalacji sanitarnychMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY TEREN CAŁEGO KRAJU Inne wymagania DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA SPAWACZA GAZOWEGO
8 dni temu
Dębica, Podkarpackie
Zatrudnię stolarzy, monterów do skręcania mebli Praca w kraju i zagranicą. Wynagrodzenie od 5000 wzwyż Mile widziane doświadczenie
2 dni temu
Zakres obowiązków: • Montaż okablowania szaf sterowniczych • Montaż mechaniczny urządzeń elektrycznych Oczekiwane kwalifikacje: • Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne elektryczne • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych ...
1 godzinę temu
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "BEDAN"  -  Dębica, Podkarpackie
Zakres obowiązków MONTAŻ MEBLI KUCHENNYCH, PRACA W SALONIE MEBLOWYM KERA MEBLE
3 dni temu
Polinterim  -  Dębica, Podkarpackie
Zatrudnimy pracowników z doświadczeniem do pracy do Francji na stanowiska: monter płyt K/G, malarz, murarz-kamieniarz, Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie -Umowę o pracę -Bezpłatne zakwaterowanie. Więcej informacji; Anna +48 662783524, 146763401
11 dni temu
Zadania: Montaż wentylacji na obiektach budowlanych. Wymagania: • Minimum 2-letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe • Doświadczenie ze Skandynawii oraz posiadanie Norweskiego numeru personalnego będzie dodatkowym atutem • Znajomość języka angielskiego w stopniu...
10 dni temu
monter ,(pomocnik montera), instalacji tryskaczowych. Praca Francja ,Włochy,Skandynawia.
20 godzin temu
POLINTERIM Sp. z o. o.  -  Dębica, Podkarpackie
Zatrudnię osoby na stanowisko: MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH Miejsce pracy: Francja Zadania: • Montaż konstrukcji / szkieletu • Montaż płyt kartonowo - gipsowych • Czytanie planów • Tynkowanie płyt • SzpachlowanieWymagania: • Doświadczenie w pracy na stanowisku...
4 dni temu