Praca Monter Kępiński, Wielkopolskie

1-5 z 5 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Pełny etat 10 dni temu

Kępno, Wielkopolskie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Prężnie rozwijająca się firma z Kępna zatrudni montera maszyn i urządzeń. Bardzo dobre warunki pracy i płacy. >>

Minol ZENNER Sp. z.o.o. 5 dni temu

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: ~praca przy wymianie i montażu wodomierzy, liczników ciepła, podzielników kosztów Wymagania: ~posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych, ~doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika, ~gotowość do pracy na wyjazdach służbowych (cała Polska) i zagranicą... >>

Agencja Pracy POLONICA 23 dni temu

Obowiązki: - budowa i montaż konstrukcji stalowych, - czytanie rysunków ślusarskich Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), - doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy, - prawo jazdy kat. B oraz samochód Oferujemy... >>

6 dni temu

profesja.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Dla naszego klienta do Wrocławia poszukujemy MONTERA - montaż drukarek Proponujemy umowę o pracę Twoim celem jest: montaż podzespołów mechanicznych Zadania na tym stanowisku to: Montowanie podzespołów, pobieranie materiałów z magazynu, kontrola wyrobów, pakowanie Wymagania...  >>

Pełny etat 9 dni temu

Zatrudnimy monterów instalacji c.o., wod-kan, wentylacyjnych i klimatyzacji. Mile widziane doświadczenie. Możliwość przyuczenia. Atrakcyjne wynagrodzenie. Praca od zaraz. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 601- pokaż numer telefonu - . >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback