Zakres obowiązków: Montaż elementów konstrukcyjnych. Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć dokumenty: Preferowane formy kontaktu: telefon Wymagane dokumenty: - Kontakt: ...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

SPAW-MONT Piotr Wiliński

Kępno, Wielkopolskie
6 dni temu

7500 - 8000 zł

Zakres obowiązków: Montaż elementów konstrukcyjnych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

14 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Według załącznika Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

LIPKA ELECTRONICS JOLANTA PANKNIN

Mały Buczek, gm. Rychtal, Wielkopolskie
11 dni temu
 ...produkcję dużych serii.Nasza firma spełnia surowe wymagania norm.Mamy ponad 50 doświadczonych monterów, którzy jeżdżą na montaże przemysłowe na całym świecie. Brygadzista/Monter Obowiązki Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu montażowego Praca...
Praca na pełen etat
Umowa

TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

8 dni temu