Praca Monter Kościański, Wielkopolskie

1-5 z 5 wyników

Piotr Ruta Zakład Usługowo Instalacyjny  -  Wieszkowo, gm. Krzywiń, Wielkopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków montaż maszyn przenośników przemysłowych Inne wymagania chęci do pracy
27 dni temu
Henryk Gałecki Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "HEMET"  -  Stare Bojanowo, gm. Śmigiel, Wielkopolskie 4500 zł
Zakres obowiązków monter konstrukcji stalowych
27 dni temu
Kościan, Wielkopolskie
Zatrudnię montera lub pomocnika ( do przyuczenia) do montażu wentylacji, instalacji sanitarnych, praca na umowę. Tel kontaktowy 503 - pokaż numer telefonu -
7 dni temu
Oferuję pracę na stanowisku stolarz-monter,szpachlarz,malarz Stoisk Wystawienniczych. Siedziba firmy Extreme-Expo mieści się na terenie Śmigla. Praca wykonywana w Polsce 30% i za granicą 70% na terenie Europy. Wymagania: - dyspozycyjność - komunikatywność -...
7 dni temu
 ...stanowisko -murarz -zbrojarz -ciesla szalunkowy -pomocnik -pracownik elewacyjny -tynkarz -pracownik ogulnobudowlany - monter konstrukcji stalowych atrakcyjne warunki finansowe praca w zgranym zespole wiecej szczegolow pod nr tel 725 - pokaż numer...
1 dzień temu