Praca Monter Limanowski, Małopolskie

1-4 z 4 wyników

Marstal Dystrybucja Polska Marek Jaśkiewicz  -  Szczyrzyc, gm. Jodłownik, Małopolskie 3500 zł
Zakres obowiązków montaż bram garażowych i automatyki, praca na terenie Polski Inne wymagania doswiadczenie mile widziane, umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego
1 dzień temu
ZAKŁAD INSTALACJI WOD.- KAN. C.O.-GAZ  -  Stara Wieś, gm. Limanowa, Małopolskie
Zakres obowiązków wykonywanie instalacji sanitarnych, praca na terenie powiatu limaniowskiego. Pracodawca gwarantuje dojazd z bazy Firmy do miejsca wykonywania inwestycji. Inne wymagania doświadczenie zawodowe 1 rok
Agencja Pracy POLONICA  -  Mszana Dolna, Małopolskie
Obowiązki: montaż elementów wentylacji (kanałów prostokątnych i owalnych) izolacja rur i kanałów wentylacyjnych włóknem szklanym Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), min. 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku pracy (mile...
10 dni temu
Raba Niżna, gm. Mszana Dolna, Małopolskie
Poszukujemy do pracy w zakładzie stolarskim osoby na stanowisko: - monter bębnów drewnianych - trakowy - stolarz - ślusarz, spawacz - operator maszyn stolarskich. Gwarantujemy: - umowę o pracę - pracę bez czynników sezonowości - wynagrodzenie uzależnione...
9 dni temu