Praca Monter Lubartowski, Lubelskie

1-5 z 5 wyników

RACKSERVICE MARIUSZ KUŚMIREK  -  Kierzkówka, gm. Kamionka, Lubelskie 5000 zł
Zakres obowiązków Montaż, demontaż regałów magazynowych praca w delegacji wykonywana w Polsce i we Francji. Inne wymagania [Umiejętność 1] : prawo jazdy kat B
8 dni temu
B & B ROBERT BŁAZUCKI  -  Lubartów, Lubelskie 3000 zł
Zakres obowiązków montaż stolarki okiennej
6 dni temu
Montage-Rack S.C. Irena Dudzik, Sławomir Dudzik  -  Sobolew-Kolonia, gm. Firlej, Lubelskie 2100 zł
Zakres obowiązków Montaż regałów wysokiego składowania, elementów wyposażenia magazynowego i urządzeń transportu bliskiego.
8 dni temu
Lubartów, Lubelskie
Poszukuje osób. praca przy przy montażu konstrukcji stalowych oraz urzadzeń na terenie całego kraju oraz zagranicą . Umowa o prace od pierwszego dnia rozpoczecia pracy. Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenia, -wyżywienie, -zakwaterowanie, -dojazd do pracy samochodami...
6 dni temu
Zatrudnię do pracy w montażu stolarki aluminiowej . Praca na terenie kraju .Doświadczenie w montażu nie jest wymagane
7 dni temu