Praca Monter Lubiński, Dolnośląskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

StarOfService.com Pełny etat 9 dni temu

Lubin, Dolnośląskie

starofservice.com   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Ile sztuk trzeba zamontować? 12. Jaki typ mebli potrzebuje montażu? meble kuchenne firmy Bodzio. Lokalizacja : Dom. Dodatkowe informacja dla fachowców: : zestaw mebli kuchennych 12 el. Kiedy potrzebujesz montaż mebli ? wtorek 31 stycznia 2017 (31/01/2017). >>

Pełny etat 8 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Firma działająca w branży energetycznej zatrudni pracownika na stanowisko: Monter konstrukcji -praca przy budowie słupów energetycznych -delegacja na terenie kraju (woj. Dolnośląskie, Pomorskie) -umowa o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie Ze względu na okres...  >>

Minol ZENNER Sp. z.o.o. miesiąc temu

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: ~Wymiana i montaż wodomierzy, liczników ciepła, podzielników kosztów. Wymagania: ~posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych, ~doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika, ~wysoka kultura osobista, ~dobra organizacja pracy, ~zaangażowanie i motywacja... >>

kontakt przez PUP 1 dzień temu

psz.praca.gov.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków montaż instalacji teletechnicznych u abonentów telewizji kablowej Wykształcenie zasadnicze zawodowe >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback