Średnia wypłata: zł4000 /miesięcznie

Więcej statystyk

Nasze wymagania doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej umiejętność czytania dokumentacji technicznej chęć do pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków proaktywność w działaniu i gotowość do uczenia się umiejętność...
Zasugerowane
Praca stała
Praca tymczasowa
Praca na wakacje
Praca w dni powszednie
Praca zmianowa

Asistwork Sp z o.o.

Skierniewice, Łódzkie
4 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: MONTAŻ INSTALACJI WENTYLACYJNYCH Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca na pełen etat

KAWER DOMINIK WERKER

Miedniewice, gm. Skierniewice, Łódzkie
11 dni temu
 ...Instalator - Monter układów klimatyzacji i wentylacji Miejsce pracy: Skierniewice Twój zakres obowiązków montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji, uruchomienie urządzeń takich centrale wentylacyjne i urządzenia klimatyzacyjne, doprowadzenie instalacji...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Umowa

27 dni temu