Praca Monter Mrągowski, Warmińsko-Mazurskie

1-4 z 4 wyników

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Firma Tierspol zatrudni ślusarza-montera lekkich konstrukcji i balustrad. Praca na pełen etat. Pożądane prawo jazdy. Mile widziane doświadczenie.
5 dni temu
Elstar Engineering Spółka z o.o.  -  Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
Obowiązki: spawanie metodą: 131, 135, 141; wymagana jest umiejętność spawania, stali nierdzewnej oraz czarnej; mile widziane doświadczenie w montażach rurociągów i konstrukcji nierdzewnych; umiejętność czytania rysunku technicznego; samodzielność; doświadczenie...
8 dni temu
PBI ''BIO-STAN'' SP Z O.O. z siedzibą w Mrągowie poszukuje kandydatów na stanowisko robotnik budowlany brukarz lub monter sieci wod-kan OPIS STANOWISKA: Praca w firmie jako brukarz lub monter sieci wod-kan OFERUJEMY: • umowę o pracę • wysokie wynagrodzenie...
4 dni temu
Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie 40 zł / stawka godzinowa
Ogłoszenie grzecznościowe Firma budowlana z Niemiec poszukuję pracowników budowlanych ; -płytkarzy -malarzy -monterów płyt gipsowo-kartonowych -szpachlarzy -osób znających się na wymianie stolarki okiennej i montażu drzwi Praca to głównie remonty domów ....
13 dni temu