Praca Monter Olkuski, Małopolskie

1-5 z 5 wyników

kontakt przez PUP  -  Olkusz, Małopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem Inne wymagania wymagane wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku pracy.
5 dni temu
Trenkwalder  -  Klucze, gm. Klucze, Małopolskie
Opis stanowiska: Praca na terenie Bukowna - zagwarantowane dowozy pracownicze. Praca polega na montowaniu aparatów niskiego napięcia. Oferujemy: - Możliwość uzyskania dodatkowych funkcji (trener, operator maszyn) - wiąże się z dodatkowymi benefitami. Pakiet rekreacyjno...
9 dni temu
kontakt przez PUP  -  Bolesław, gm. Bolesław, Olkuski, Małopolskie
Zakres obowiązków przygotowaniu procesu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyji Inne wymagania Program dla osób do 30 r.ż. Praca wg. zleceń.
27 dni temu
PPHU Lumors  -  Olkusz, Małopolskie
W związku z rozwojem naszej firmy i ciągłym zwiększaniem się ilości zleceń, poszukujemy pracowników na stanowisko: monter, pomocnik montera wentylacji - praca na budowach na terenie KRAKOWA ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - montaż systemów wentylacyjnych (praca głównie wewnątrz...
3 dni temu
Olkusz, Małopolskie
Monter bram i automatyki bramowej / Ślusarz, murarz , spawacz Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме. Zadania: * Montaż i serwis bram garażowych, przemysłowych i automatyki bramowej * Prace ślusarskie * Prace murarskie...
2 dni temu