Praca Monter Ostrowiecki, Świętokrzyskie

1-5 z 5 wyników

EKOFIRMA Przemysław Gruszka  -  Boksycka, gm. Kunów, Świętokrzyskie 4000 zł
Zakres obowiązków Brak danych
4 godziny temu
ZAKŁAD USŁUGOWO-BUDOWLANY ARTBUD SYLWIA KARBOWNICZEK  -  Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie 2500 zł
Zakres obowiązków Montaż instalacji centralnego ogrzewania i chłodu
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
Agencja Reklamowa zatrudni monterów reklam (w tym spawaczy) Wymagania: - prawo jazdy kat.B (doświadczenie w prowadzeniu busa) - jeśli nie posiadasz prawa jazdy - oferujemy pracę stacjonarnie - doświadczenie zawodowe - umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka...
23 godziny temu
MONTER/SPAWACZ konstrukcji stalowych Firma ETP S.A., Zakład Energetyki w Stalowej Woli - Zatrudni monterów oraz spawaczy konstrukcji stalowych Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: - montaż konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną...
7 dni temu
firma  -  Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
zatrudnimy monterów konstrukcji stalowych, rurociągów (mile widziany rysunek techniczny lub izometryczny), spawaczy 141, 141/111, 111, 135, 136(aktualne certyfikaty), praca na terenie całego kraju, zatrudnienie na podstawie własnej działalności, umowy zlecenia, zapewniamy...
10 dni temu