Praca Monter Piski, Warmińsko-Mazurskie

1-3 z 3 wyników

Agencja Pracy POLONICA  -  Orzysz, Warmińsko-Mazurskie
Obowiązki: montaż wind Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny) doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy prawo jazdy kat. B Oferujemy: atrakcyjne warunki finansowe praca na umowę o pracę na szwajcarskich...
11 dni temu
Obowiązki: montaż elementów wentylacji (kanałów prostokątnych i owalnych) izolacja rur i kanałów wentylacyjnych włóknem szklanym Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), min. 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku pracy (mile...
14 dni temu
Elstar Engineering Spółka z o.o.  -  Pisz, Warmińsko-Mazurskie
Obowiązki: spawanie metodą: 131, 135, 141; wymagana jest umiejętność spawania, stali nierdzewnej oraz czarnej; mile widziane doświadczenie w montażach rurociągów i konstrukcji nierdzewnych; umiejętność czytania rysunku technicznego; samodzielność; doświadczenie...
11 dni temu