Praca Monter Przeworski, Podkarpackie

1-9 z 9 wyników

FABRYKA OKIEN "SZEWPOL PLUS" Sp. z o.o.  -  Gwizdaj, gm. Przeworsk, Podkarpackie 2100 zł
Zakres obowiązków Czyszczenie elementów drewnianych
11 dni temu
kontakt przez PUP  -  Dębów, gm. Gać, Podkarpackie 2100 zł
Zakres obowiązków Monter / składacz okien
8 dni temu
GLOBAL POLSKA Tomasz Zapłaciński  -  Tryńcza, gm. Tryńcza, Podkarpackie 2200 zł
Zakres obowiązków Montaż instalacji telekomunikacyjnych, montaż nadajników radiowych, obsługa klientów, podłączenie klientów w technologii FTTH, budowanie sieci światłowodowej,
11 dni temu
kontakt przez PUP  -  Przeworsk, Podkarpackie 2000 zł
Zakres obowiązków wymiana stolarki okiennej oraz montaż stolarki okieno drzwiowej Inne wymagania miejsce pracy teren województwa podkarpackiego
22 dni temu
Usługowy Zakład Wod-Kan-Gaz Józef Lis  -  Gorliczyna, gm. Przeworsk, Podkarpackie 3200 zł
Zakres obowiązków montaż sieci wod., kanalizacyjnych, deszczowych, prace towarzyszącemiejsce pracy: woj. podkarpackie Inne wymagania mile widziane doświadczenie
14 dni temu
Przeworsk, Podkarpackie
Firma z Przeworska zatrudni od zaraz monterów sieci kanalizacyjnych, z doświadczeniem lub do przyuczenia.
3 dni temu
Przeworsk, Podkarpackie 13 - 16 zł / stawka godzinowa
Firma KTK Konstrukcje Sp. z o.o. z siedzibą w Przeworsku (województwo podkarpackie) poszukuje pracownika na stanowisku: spawacz/monter. Stabilna praca w zakładzie produkcyjnym w Przeworsku (województwo podkarpackie). Oferujemy: - umowę o pracę, - zatrudnienie w dynamicznie...
4 dni temu
Tryńcza, gm. Tryńcza, Podkarpackie
Poszukujemy pracowników z Tryńczy i okolic na stanowisko monter/instalator urządzeń i sieci telekomunikacyjnych. Zadania (zapewniamy przeszkolenie z zakresu powierzonych obowiązków): - montaż urządzeń telekomunikacyjnych - konfiguracja urządzeń abonenckich - budowa...
6 dni temu
Firma  -  Przeworsk, Podkarpackie
Firma instalacyjna zatrudni na stanowisko montera wod-kan, gaz, co lub pomocnika montera. Praca na delegacji, oferujemy również możliwość wyjazdu na roboty montażowe do Francji. Prosimy o przesłanie CV z nr tel. na adres email, odpowiemy tylko na wybrane oferty.
5 dni temu