4242 zł

Zakres obowiązków: prace związane ze stolarką meblową Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Stolarz meblowy Zawód: Stolarz meblowy
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zwoleniu

Kazimierówka, gm. Skaryszew, Mazowieckie
22 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Montaż stolarki okiennej i drzwiowej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

OKNO-BUD - KAZIMIERZ KOWALCZYK PHUP

Przytyk, gm. Przytyk, Mazowieckie
19 godzin temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN Opis wynagrodzenia: + premia...
Zasugerowane
Umowa o pracę

gm. Przytyk, Mazowieckie
2 dni temu
 ...Monter paczkomatów Miejsce pracy: Pionki Twój zakres obowiązków montaż maszyn paczkowych na terenie Polski lub Francji testowanie poprawności działania maszyny raportowanie prac w aplikacji mobilnej jeśli posiadasz uprawnienia i umiejętności możemy zlecić...
Zasugerowane
Ciekawy zawód
Umowa
Elastyczny czas pracy

GLOBAL POST BOX SERVICE sp. z o.o.

Pionki, Mazowieckie
28 dni temu