Praca Monter Staszowski, Świętokrzyskie

1-5 z 5 wyników

kontakt przez PUP  -  Połaniec, Świętokrzyskie 3300 zł
Zakres obowiązków Naprawy, remonty i modernizacje turbozespołów, turbogeneratorów, dmuchaw, ssaw wentylatorów i pomp. Konieczność stosowania takich narzędzi jak suwmiarka, średnicówka, mikrometr, czujnik zegarowy. Inne wymagania [Umiejętność 1] : Doświadczenie zawodowe...
6 dni temu
kontakt przez PUP  -  Wola Malkowska, gm. Bogoria, Świętokrzyskie 4000 zł
Zakres obowiązków montaż instalacji elektrycznych, podłączenie rozdzielnic elektrycznych
9 godzin temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Staszów, Świętokrzyskie
Obowiązki: montaż instalacji centralnego ogrzewania, praca wg rysunku technicznego Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), min. 2 lata doświadczenia w pracy na ww. stanowisku pracy (mile widziane za granicą), prawo jazdy...
12 dni temu
Staszów, Świętokrzyskie
Zatrudnię Monterów zewnętrznych sieci wod-kan , Brukarzy oraz Pomocników . Zainteresowane osoby proszę o kontakt
7 dni temu
Witam. Aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko ELEKTRYK, MONTER ROŹDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH w pełnym wymiarze godzin pracy z umową o pracę. Zakres obowiązków: -Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych; -Montaz i podłączenia kabli energetycznych i sterowniczych...
2 dni temu