Numer oferty: StPr/24/0197 Obowiązki: - przygotowanie mebli do montażu oraz ich montaż Praca na I zmianę w godz: 07.00-15.00 Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Chęci do pracy Miejsce pracy: 12-100...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Korpele, gm. Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
5 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: - przygotowanie mebli do montażu oraz ich montaż Praca na I zmianę w godz: 07.00-15.00 Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Chęci do pracy
Praca na pełen etat

ABCAN Sp.z o.o.

14 godziny temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: pomoc przy montażu bram garażowych, drzwi i okien praca w godz. 8-16 od pn do pt Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie
Praca na pełen etat

PIOTR EDWARD MARUSA USŁUGI MONTAŻOWE MARUSA

Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
1 dzień temu

4242 zł

Montaż, serwis, naprawa, konserwacja instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i ościennych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie

FABRYKA KLIMATU MARIUSZ SZERSZEŃ

miesiąc temu