Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Monter Tomaszowski, Łódzkie

1-5 z 5 wyników

Agencja Pracy POLONICA  -  Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
Obowiązki: ~zawieszanie i podłączanie urządzeń klimatyzacyjnych; montaż / demontaż instalacji klimatyzacyjnych ~izolacja elementów klimatyzacji ~serwis i konserwacja ciągów klimatyzacyjnych ~praca na podstawie rysunku technicznego Wymagania: ~komunikatywna znajomość...
3 dni temu
Będków, gm. Będków, Łódzkie
W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko; 1.Spawacz-konstrukcje stalowe drobne masa elementu do 500 kg 2.Pracownik fizyczny Od kandydatów oczekujemy -sumienności w wykonywanych zadaniach -punktualności -chęci do rozwiania swoich kwalifikacji...
15 dni temu
kontakt przez PUP  -  Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie 2000 zł
Zakres obowiązków montaż i serwis Wykształcenie średnie zawodowe
1 dzień temu
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
Absolwentów kierunków elektrycznych i elektrycznych do pracy w serwisie instalacji klimatyzacji ogrzewania chłodniczych itd. Wymagane prawa jazdy kat. B dyspozycyjność Oferuję atrakcyjne wynagrodzenie, system szkoleń i szeroki zakres podnoszenia kwalifikacji.
Firma PPHU KONSTAL poszukuje pracowników do pracy w siedzibie firmy w Tomaszowie Mazowieckim na stanowisko: • Spawacz TIG/MIG, ślusarz-spawacz Naszym Pracownikom oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie, • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych kwalifikacji...
6 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback