Praca Monter Wołówski, Dolnośląskie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Wołów, Dolnośląskie 2100 zł
Zakres obowiązków WG STANOWISKA
12 dni temu
Pcc Mcaa  -  Brzeg Dolny, Dolnośląskie
Twój profil wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, w przypadku kandydatów z doświadczeniem wykształcenie techniczne nie jest warunkiem koniecznym, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, umiejętność obsługi podstawowych narzędzi...
2 miesięcy temu
Asistnet Work Group  -  Wołów, Dolnośląskie
- montaż komponentów produkcyjnych - sprawdzanie detali pod kątem jakościowym Oczekiwania: - podstawowa znajomość obsługi komputera - chęci do pracy - bardzo dobre zdolności manualne - doświadczenie w pracy- mile widziane Oferta: - umowa o pracę tymczasową - atrakcyjne...
Asistnet Work Group  -  Brzeg Dolny, Dolnośląskie
- montaż komponentów produkcyjnych - manualna obróbka detali - sprawdzanie detali pod kątem jakościowym Oczekiwania: - wykształcenie min. podstawowe - podstawowa znajomość obsługi komputera - zdolności manualne - zaangażowanie, motywacja do pracy - doświadczenie...