Instniejemy na rynku od ponad 30 lat. Realizujemy usługi dla energetyki i przemysłu oraz produkujemy elementy i konstrukcje stalowe. Nasza główna siedziba mieści się we Wrocławiu, ale stacjonujemy również w Zielonej Górze oraz Krakowie. W swoim zespole mamy ponad 250 pracowników...
Zasugerowane
Praca za granicą
Umowa

ZEC SERVICE Sp. z o.o.

gm. Zielona Góra, Lubuskie
21 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Montaż instalacji wod. - kan. - praca Polska lubuskie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANO-USŁUGOWE "SZPAKOWSKI...

Sulechów, Lubuskie
19 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0423 Obowiązki: Montaż instalacji wod. - kan. - praca Polska lubuskie Wymagania: Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ doświadczenie zawodowe mile widziane Miejsce pracy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

19 dni temu