4242 zł

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: gimnazjalne
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Giżycku

Sulimy, gm. Biała Piska, Warmińsko-Mazurskie
17 godzin temu
Od Ciebie oczekujemy: uprawnień spawalniczych na jedną z wymienionych metod: 111, 141, 111/141, 135 (certyfikat TUV i/lub UDT), w przypadku braku umożliwimy odbycie certyfikowanego kursu.​ umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności...
Zasugerowane
Praca stała
Podróż służbowa
Umowa

GRUPA ZARMEN

Elbląg
10 dni temu

4242 zł

Diagnostyka, naprawa pojazdów osobowych, wymiany opon, wymiany płynów eksploatacyjnych, naprawy zawieszenia.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Biała Piska, Warmińsko-Mazurskie
miesiąc temu

4242 zł

Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej - frezarki CNC; Formatowanie, felcowanie, wykonywanie nawiertów pod zawiasy i zamki w skrzydłach drzwiowych.

22 dni temu