Praca Monter gm. Luboń, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

Agencja Pracy POLONICA  -  Luboń, Wielkopolskie
Obowiązki: budowa i montaż konstrukcji stalowych, czytanie rysunków ślusarskich Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy, prawo jazdy kat. B oraz samochód Oferujemy...
4 dni temu
Luboń, Wielkopolskie
Zatrudnię sprzedawce/montera do sklepu meblowego. wymagane prawo jazdy kat.B Miejsce pracy Luboń Czas pracy od poniedziałku do piątku 10-18 Więcej informacji pod nr 604 - pokaż numer telefonu -
7 dni temu
Zatrudnimy monterów do montażu okien i drzwi z PCV oraz Aluminium. PRACA OD ZARAZ. Praca w godzinach od 7-15. Poszukujemy osób z doświadczeniem. Proszę o załączenie CV. Kontakt pod nr: 607 - pokaż numer telefonu - lub 618 - pokaż numer telefonu -
12 dni temu
STEELPRESS Sp. z o.o.  -  Luboń, Wielkopolskie
spawanie MIG /MAG blach, rurek, prętów i profili programowanie i obsługa robota spawalniczego kontrola jakości produkcji posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych typu 131 135 (MIG, MAG) wykształcenie techniczne wymagane doświadczenie zawodowe na powyższym...
4 dni temu