4242 zł

Zakres obowiązków: praca na linii produkcyjnej, montaż podzespołów elektronicznych Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

LG ELECTRONICS MŁAWA SP. Z O.O.

Mława, Mazowieckie
7 godzin temuNowa

28 - 35 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: montaż, konserwacja rozdzielni elektrycznych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: możliwość przeszkolenia
Praca na pełen etat

BAXTOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

13 dni temu
 ...agencja pracy zapewnimy Ci rozwój, dobre warunki pracy i pomoc. Obecnie dla naszego klienta szukamy doświadczonych monterów konstrukcji stalowych. Monter konstrukcji stalowych- praca w Danii Obowiązki Montowanie konstrukcji stalowych i elementów turbin...
Zasugerowane
Praca stała
Praca rotacyjna
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Umowa

ATN Service ApS

5 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Inne wymagania: możliwość przeszkolenia Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto...
Zasugerowane
Umowa o pracę

BAXTOM Sp. z o.o.

miesiąc temu