Praca Monter gm. Szczytna, Kłodzki, Dolnośląskie

1-3 z 3 wyników

R

R

R

Agencja Pracy POLONICA 20 dni temu

Szczytna, Dolnośląskie

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: - budowa i montaż konstrukcji stalowych, - czytanie rysunków ślusarskich Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), - doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy, - prawo jazdy kat. B oraz samochód Oferujemy... >>

Minol ZENNER Sp. z.o.o. 2 dni temu

Obowiązki: ~Wymiana i montaż wodomierzy, liczników ciepła, podzielników kosztów. Wymagania: ~posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych, ~doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika, ~wysoka kultura osobista, ~dobra organizacja pracy, ~zaangażowanie i motywacja... >>

HYDRO-HEIZ Technika Grzewcza i Sanitarna Waldemar Janiszek miesiąc temu

Zatrudnię montera (hydraulika) instalacji sanitarnych wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych - z doświadczeniem w zawodzie lub do przyuczenia.Zatrudnienie także dla fachowców z Ukrainy posiadających pozwolenie na pracę.Wymagane posiadanie prawa jazdy kat...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback