Praca Monter gm. Trzebinia, Chrzanowski, Małopolskie

1-3 z 3 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

KOTŁOMONTAŻ 7 dni temu

Trzebinia, Małopolskie

KOTŁOMONTAŻ   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: Montaż instalacji: rurociągi. kotły, armatura, konstrukcje stalowe Wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Doświadczenie zawodowe : minimum 3 lata Oferujemy: Umowa o pracę , pełny etat Stabilne warunki zatrudnienia Wynagrodzenie uzależnione... >>

Pełny etat 1 dzień temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Kierowca obsługujący urządzenia . Praca również w delegacji. Więcej informacji telefonicznie. >>

19 dni temu

oferia.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zlecę odgrzybienie i dezynfekcję klimatyzacji w octavii 1 >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback