Praca Monter gm. Trzebinia, Małopolskie

1-3 z 3 wyników

P.P.U.H. KONEL II Sp.z.o.o  -  Bolęcin, gm. Trzebinia, Małopolskie 3000 zł
Zakres obowiązków montaż konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej Inne wymagania wykształcenie średnie zawodowe - techniczne - ślusarz lub pokrewne, znajomość rysunku technicznego mile widziane, podstawowe uprawnienia spawalnicze mile widziane...
18 dni temu
KOTŁOMONTAŻ  -  Trzebinia, Małopolskie
Opis stanowiska: Montaż instalacji: rurociągi. kotły, armatura, konstrukcje stalowe Wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Doświadczenie zawodowe : minimum 3 lata Oferujemy: Umowa o pracę , pełny etat Stabilne warunki zatrudnienia Wynagrodzenie uzależnione...
Jooble aplikowanie 2 miesięcy temu
Trzebinia, Małopolskie 22 - 25 zł / stawka godzinowa
pilnie potrzeba ,pracownikow na produkcje,przygotowanie elemetow konstrukcji do wysyłki,oraz prostowaczy,znajacych palnik,wymagane uprawnienia na suwnice,praca w na stałe w sosnowcu ,placa 18-20 zł na reke,zapewniam dojazd z okolic,trzebinia,chrzanow
5 dni temu