Praca Monter gm. Trzebinia, Małopolskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

Chomik Sp. z o.o. 5 dni temu

Karniowice, gm. Trzebinia, Małopolskie

2000 - 3500 zł

psz.praca.gov.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków montowanie sieci wod-kan, nadzór Wykształcenie podstawowe Zawód Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych Inne wymagania doświadczenie zawodowe - konieczne min. 2 lata >>

Pełny etat 6 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zatrudnimy od zaraz monterów wod.-kan.,c.o.,wentylacji z doświadczeniem,ewentualnie do przyuczenia. Praca w Oświęcimiu i w Krakowie ul.Łokietka. Siedziba Firmy Trzebinia Kontakt:7-14 >>

KOTŁOMONTAŻ miesiąc temu

Trzebinia, Małopolskie

Aplikuj szybko   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: Montaż instalacji: rurociągi. kotły, armatura, konstrukcje stalowe Wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Doświadczenie zawodowe : minimum 3 lata Oferujemy: Umowa o pracę , pełny etat Stabilne warunki zatrudnienia Wynagrodzenie uzależnione... >>

Pełny etat 12 dni temu

witam Poszukuję osoby z doświadczeniem Monter instalacji sanitarnych (wod-kan,gaz,CO) Praca od lutego Trzebinia i okolice >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback