Praca Monter gm. Wodzisław Śląski, Śląskie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Wodzisław Śląski, Śląskie 2100 zł
Zakres obowiązków Wykonywanie instalacji co, wodno-kanalizacyjnej. Inne wymagania mile widziany kurs spawacza, komunikatywność
18 dni temu
Wodzisław Śląski, Śląskie
OPIS STANOWISKA: Montaż wiązek elektrycznych WYMAGANIA: Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku Zdolności manualne i dobry wzrok. Umiejętność pracy w zespole. Zaangażowanie i silna motywacja do pracy FIRMA OFERUJE: Zatrudnienie...
2 dni temu
Studio reklamy zatrudni osobę do pracy na stanowisko produkcji i montażu nośników reklamowych Opis stanowiska: - produkcja i montaż reklam - obróbka i aplikacja folii - oklejanie samochodów - obsługa urządzeń i maszyn wykorzystywanych w branży reklamowej Wymagania...
4 dni temu
Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Monter instalacji grzewczej Praca obejmuje teren całych Niemiec, natomiast dominują landy jak Rheinland- Pflaz, Baden-Württemberg, Bayern czy Nordrhein-Westfalen, czasami północ kraju jak np. Hamburg. WYMAGANIA: - Wykształcenie...
5 dni temu