Średnia wypłata: zł5120 /miesięcznie

Więcej statystyk

32 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Murowanie, tynkowanie, prace budowlane Wykształcenie: podstawowe

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE I KONSERWACJI ZABYTKÓW ...

Gorzów wielkopolski
22 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0384 Obowiązki: Murowanie, tynkowanie, prace budowlane Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ doświadczenie w branży budowlanej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

23 dni temu
Poszukujemy doświadczonych murarzy/cieśli. Praca na terenie Belgii. Opis stanowiska możliwość zakwaterowania płatności co dwa tygodnie atrakcyjne stawki Wymagania wymagana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia mile widziana komunikatywna...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca fizyczna
System 2/1

REGESS SP. Z O. O.

9 dni temu