Średnia wypłata: zł4400 /miesięcznie

Więcej statystyk
Numer oferty: StPr/24/0282 Obowiązki: Murowanie i szalowanie. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: 68-200 Złotnik 103, powiat: żarski, woj: lubuskie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Złotnik, gm. Żary, Lubuskie
6 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Murowanie i szalowanie. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

PAWEŁ STRZELCZAK STRZAŁ - BUD

2 dni temu

24 € / stawka godzinowa

Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy. Obowiązki: • murowanie fasady "klinkier", bloczki betonowe, • murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz. Wymagania: • doświadczenie zawodowe na stanowisku...
Zasugerowane
Podwykonawca
Własną działalnością
Praca za granicą
Z własnym samochodem

REGESS SP. Z O. O.

Żagań, Lubuskie
2 miesięcy temu