Praca Murarz Częstochowa

1-5 z 5 wyników

Ochotnicze Hufce Pracy  -  Częstochowa

 ...System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową Zawód: Murarz Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Praca w wolne...
Jooble aplikowanie 6 dni temu

ARTUR POWROŹNIK ARTBUD FIRMA BUDOWLANA  -  Częstochowa

3000 - 4000 zł
Zakres obowiązków Murowanie domów jednorodzinnych w systemie tradycyjnym. Praca w Częstochowie i okolicach. Inne wymagania Wymagane doświadczenie na stanowisku murarza.
7 dni temu

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "POL-REM" SPÓŁKA Z OGRANICZON...  -  Myszków, Śląskie

3300 - 5000 zł
Zakres obowiązków murarz (budowy na terenie kraju)
21 dni temu

Alderon  -  Koszęcin, Śląskie

Przyjmnę do pracy brukarzy,pomocników,murarzy,pomocników murarzy,mile widziani emeryci. Zaznaczam bez nałogu. Telefon 693398987
4 dni temu

Miłbud-bis  -  Częstochowa

Firma budowlana zatrudni do pracy murarzy , pomocników , dociepleniowców i do wykańczania wnętrz . Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i zapewniamy zakwaterowanie .
10 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.