6117 zł

 ...Zakres obowiązków: Wznoszenie budynkow jednorodzinnych, przygotowywanie zbrojenia, szalunków. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagana umiejętność murowania domów jednorodzinnych, wykonywanie zbrojeń. Wymagane doświadczenie min. 5 lat.
Praca na pełen etat

Żuchowski Adam "DAN-SEB"

Wojnówka, gm. Wiśniewo, Mazowieckie
7 dni temu
 ...Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagana umiejętność murowania domów jednorodzinnych, wykonywanie zbrojeń. Wymagane doświadczenie min. 5 lat. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Żuchowski Adam DAN-SEB

Mława, Mazowieckie
7 dni temu

5500 zł

Zakres obowiązków: murowanie, szalowanie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: doświadczenie zawodowe: budowlane
Praca na pełen etat

IMPERIAL-S.C.WITOLD RYSZARD NIEZNAŃSKI GRZEGORZ MIAŁKI

22 dni temu