4908 - 5915 zł

Zakres obowiązków: Nauczyciel zespołu rewalidacyjnego-wychowawczego. Praca z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu głębokim. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Przygotowanie pedagogiczne Praca 18 godzin w tygodniu.
Praca na pełen etat
Tydzień

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ

Żary, Lubuskie
28 dni temu
 ...mechatronika średnie zawodowe, inne, kierunek: telekomunikacja Pozostałe wymagania: ~ kierunek specjalność elektryk, elektronik, informatyk, teleinformatyk, mechatronik Miejsce pracy: Jana Pawła II 19, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie Rodzaj umowy:...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Żagań, Lubuskie
miesiąc temu

4600 zł

 ...uruchonienie instalacji telekomunikacyjnych, usuwanie usterek i uszkodzeń w sprzęcie i elementach sieci, wsparcie techniczne klientów Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: kierunek specjalność elektryk, elektronik, informatyk, teleinformatyk, mechatronik
Praca na pełen etat

"WEKTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ