...Lektor - Nauczyciel języka angielskiego Twój zakres obowiązków ~ Przygotowywanie oraz prowadzenie zajęć języka angielskiego zgodnie z wytycznymi metodycznymi szkoły Early Stage Nasze wymagania Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie...
Zasugerowane
Praca na ferie zimowe
Praca na pełen etat
Ciekawy zawód
Umowa

Early Stage

Sędziszów Małopolski, Podkarpackie
5 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Ropczycach

13 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć logopedycznych z dziećmi niepełnosprawnymi w przedszkolu oraz w poradni psychologoczno - pedagogicznej. Istnieje możliwość zatrudnienia na część etatu lub umowę zlecenie. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Umowa zlecenie

GRUPA MPD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ropczyce, Podkarpackie
miesiąc temu