Średnia wypłata: zł6400 /miesięcznie

Więcej statystyk

5300 zł

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: praca 25 godz/tyg. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Praca na pełen etat

STOWARZYSZENIE SPOŁECZNO OŚWIATOWE W KARMINIE

Karmin, gm. Śmigiel, Wielkopolskie
5 godzin temuNowa

40 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: nauczyciel w Szkole Branżowej I Stopnia Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: ukończone studia w kierunku nauczanego przedmiotu oraz przygotowanie pedagogiczne
Zasugerowane
Praktyka/staż

Zakład Doskonalenia Zawodowego

Kościan, Wielkopolskie
20 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: godziny pracy przedszkola 6:30-17:00 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: mile widziane dośwadczenie zawodowe
Praca na pełen etat

CENTRUM ROZWOJU DZIECKA MATYLDA WEISKE-BESZTERDA

26 dni temu
 ...Handlowego, mile widziane w branży FMCG Znajomość lokalnego rynku/branży Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, znajomość matematyki handlowej, technik sprzedaży oraz merchandisingu Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz doskonałą organizację...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Stock Polska Sp. z o.o.

2 dni temu