Praca Nauczyciel Łomża, Podlaskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta:

40 kilometrów

Lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Lingua Nova Sp. z o.o. 11 dni temu

jobexpress.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: - prowadzenie zajęć z j. angielskiego dla dorosłych w godzinach 16.00-17.30 Wymagania: - biegła znajomość języka angielskiego potwierdzona wykształceniem kierunkowym - doświadczenie w nauczaniu dorosłych - bardzo dobra organizacja pracy - wykształcenie wyższe... >>

Adecco Poland Sp. z o.o. 5 dni temu

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zadania: ~Praca i pomoc przy inwentaryzacji. Wymagania: ~Dyspozycyjność do pracy; ~Chęć do pracy; ~Dokładność, sumienność, odpowiedzialność; ~Mile widziany status osoby uczącej się. Oferujemy: ~Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie; ~Miłą atmosferę pracy.... >>

MCK Zambrów 2 dni temu

? Zambrów, Podlaskie

mbp.ohp.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

pomoc w przygotowywaniu zamówionych posiłków >>

Adecco Poland Sp. z o.o. 22 dni temu

jobdesk.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.