Praca Nauczyciel Łowicz, Łódzkie

1-4 z 4 wyników

Zespół Szkół Specjalnych  -  Rybno, gm. Rybno, Mazowieckie
Zakres obowiązków Nauczanie w szkole podstawowej specjalnej.
12 dni temu
Głowno, Łódzkie
SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA W GŁOWNIE ZATRUDNI: NAUCZYCIELA BIOLOGII WYMAGANIA: studia kierunkowe przygotowanie pedagogiczne/uprawnienia pedagogiczne mile widziane doświadczenie w pracy w szkole ponadgimnazjalnej OFERUJEMY: umowę o pracę wynagrodzenie adekwatne...
7 dni temu
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pacynie  -  Pacyna, gm. Pacyna, Mazowieckie
Zakres obowiązków Udziela pomocy młodzieży w planowaniu i rozwoju kariery zawodowej; w wyborze odpowiedniego poziomu i kierunku dalszego kształcenia, odpowiedniego zawodu stosując indywidualne i grupowe metody sprzyjające samopoznaniu i nabywaniu wiedzy o świecie zawodów...
15 dni temu
MOTIVATION  -  Łowicz, Łódzkie
Obowiązki: - prowadzenie lekcji języka francuskiego przez Skype - uzupełnianie dziennika Wymagania: Nie musisz mieć doświadczenia w pracy przez Skype. Zanim wyślesz CV sprawdź, czy spełniasz któryś z warunków: - jesteś studentem, który nie przekroczył 26 roku życia ...
6 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.