Praca Nauczyciel Bytów, Pomorskie

1-8 z 8 wyników

Przedszkole Chatka Puchatka w Gowidlinie  -  Gowidlino, gm. Sierakowice, Pomorskie 3200 zł
Zakres obowiązków Praca z dziećmi
12 dni temu
Zespół Szkół w Czarnej Dąbrówce  -  Czarna Dąbrówka, Pomorskie 2294 zł
Zakres obowiązków Nauczanie dzieci do lat 6 Inne wymagania edukacja wczesnoszkolna
14 dni temu
Zakres obowiązków Nauczanie dzieci do lat 8 Inne wymagania edukacja wczesnoszkolna
14 dni temu
XXX  -  Bytów, Pomorskie
Szanowni Państwo! Przedstawiamy propozycję nawiązania współpracy w zakresie rekrutacji Uczestników projektów, zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń językowych i komputerowych na terenie województwa pomorskiego w ramach projektów unijnych. Uczestnikami projektów mogą...
2 dni temu
Zakres obowiązków Nauka dzieci i młodzieży Inne wymagania Wyższe filologia angielska
8 dni temu
Vivid Consulting  -  Bytów, Pomorskie
Firma Vivid Consluting poszukuje nauczyciela z języka angielskiego, który przeprowadzi szkolenia organizowane w ramach Projektów Unijnych.
2 dni temu
Akademia Edukacji Platon  -  Dziemiany, Pomorskie
Akademia Edukacji Platon w Rzeszowie poszukuje osoby do przeprowadzenia zajęć z języka angielskiego w Oddziałach Przedszkolnych w Dziemianach i Kaliszu. Wymagane kwalifikacje: - ukończone studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, - uprawnienia do prowadzenia zajęć...
13 dni temu
Profesja  -  Bytów, Pomorskie
PROFESJA jest firmą doradczo-szkoleniową o charakterze ogólnopolskim, z siedziba główną w Poznaniu. Od 2010 r. z powodzeniem zajmujemy się realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W związku z realizacją na terenie województwa...
2 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.