4908 zł

Zakres obowiązków: Wakat dla nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I PRZEDSZKOLNYM...

Trzebież, gm. Police, Zachodniopomorskie
21 dni temu

6200 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych, terapeutycznych oraz dokumentacji. Dbanie o wizerunek placówki. Praca w małych grupach z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: ...
Praca na pełen etat

Twoja Niania Kamila Chabowska

Police, Zachodniopomorskie
1 dzień temu
Zatrudnimy nauczyciela edukacji przedszkolnej lub studenta w trakcie studiów Edukacja przedszkolna. Wszelkie informacje pod numerem tel. (***) ***-**** lub email ****@*****.***
Zasugerowane

Niepubliczne Przedszkole Mierzynkowo

Mierzyn, gm. Dobra (Szczecińska), Zachodniopomorskie
miesiąc temu

6200 zł

Zakres obowiązków: Organizuje wycieczki, zabawy przedszkolne i uroczystości. Prowadzi wymaganą dokumentację. Kontaktuje się i współpracuje z rodzicami i opiekunami uczniów, prowadzi dla nich zebrania i spotkania indywidualne. Z zaangażowaniem i szacunkiem sprawuje opiekę...
Praca na pełen etat
Umowa

Jagódka Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Bezrzecze, gm. Dobra (Szczecińska), Zachodniopomorskie
2 miesięcy temu