Praca Nauczyciel Kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁANACH 9 dni temu

Cisek, gm. Cisek, Opolskie

psz.praca.gov.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU NAUCZYCIELA MUZYKI. PRACA Z UCZNIAMI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KLASACH IV-VI. PRACA NA 3/18 ETATU Wykształcenie wyższe (w tym licencjat) >>

MOTIVATION 17 dni temu

Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

jobexpress.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: • planowanie i przeprowadzenie kursów języka francuskiego z wykorzystaniem platform edukacyjnych na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2) Wymagania: • wykształcenie kierunkowe (licencjat/magister) • pasja do uczenia innych • poczucie humoru • dyspozycyjność... >>

ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICH NR 1 1 dzień temu

209,79 zł

Zakres obowiązków prowadzenie zajęć dodatkowych z języka chińskiego w obecności nauczyciela placówki Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania Praca polega na przeprowadzeniu 2 godzin tygodniowo >>

EDUCA KIDS s.r.o. 9 dni temu

jobdesk.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: opolskie / Kędzierzyn Koźle Zakres obowiązków: - Kontakt z dyrekcją szkół oraz z nauczycielami- Prezentacja i dystrubucja podręczników / materiałów edukacyjnych w szkołach podstawowych Wymagania: - Min. średnie...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback