Praca Nauczyciel Kościan, Wielkopolskie

1-9 z 9 wyników

Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja Śmigiel  -  Śmigiel, Wielkopolskie 2361 zł
Zakres obowiązków nauczyciel wspomagający praca z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych niepełnosprawność sprzężona Inne wymagania doświadczenie w pracy z dziećmi
4 dni temu
Szkoła Podstawowa Kaczkowo  -  Kaczkowo, gm. Rydzyna, Wielkopolskie 2000 zł
Zakres obowiązków prowadzenie zajęć edukacyjnych (3 klasa szkoły podstawowej)
7 godzin temu
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Totus Tuus Leszno  -  Leszno 1100 zł
Zakres obowiązków prowadzenie gimnastki korekcyjnej, wychowania fizycznego,
7 dni temu
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Totus Tuus Leszno  -  Leszno 2100 zł
Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem
7 dni temu
Skórzewo, gm. Dopiewo, Wielkopolskie
Przedszkole zatrudni pomoc nauczyciela wraz z obowiązkami porządkowymi. Miejsce pracy przedszkole w Skórzewie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
7 dni temu
Leszno
Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy w Przedszkolu Językowym Bajka. Mile widziane kwalifikacje do nauczania języka angielskiego.
3 dni temu
Leszno
Co oferujemy: - czynny udział w rozwijaniu szkoły językowej, która powstała z pasji i zamiłowania do nauczania języka angielskiego - zatrudnienie od nowego roku szkolnego czyli 1 września 2017 r. - ilość zajęć, godziny, dni, poziomy grup językowych do ustalenia wg...
25 dni temu
Luboń, Wielkopolskie
Poszukuje do pracy w żłobku w Luboniu.Wymagania: Kwalifikacje pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego lub mieć wykształcenie średnie ale legitymująca...
8 dni temu
GoWork.pl  -  Leszno
Jedna z najprężniej działających placówek doskonalenia nauczycieli oraz firm szkoleniowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do współpracy na stanowiskoTrener/Szkoleniowiec - Gra w szachy w edukacjiMiejsce pracy: PoznańNr referencyjny: 1/11.16/TObowiązki:...
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.