Praca Nauczyciel Różanna, gm. Orchowo, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny GUCIO  -  Wtórek, gm. Wilczyn, Wielkopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków Brak danych
3 dni temu
CENTRUM OPIEKUŃCZO EDUKACYJNE SC RYDLICHOWSKA B. KORPUSIŃSKA...  -  Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie 2100 zł
Zakres obowiązków nauczyciel przedszkola Inne wymagania wykształcenie wyższe pedagogiczne/logopedia
10 dni temu
TWOJA-SZKOŁA  -  Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie
Poszukujemy nauczyciela podstaw przedsiębiorczości. Praca w soboty i niedziele na umowę zlecenia.
8 dni temu
Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie
 ...projekcie i od zawsze marzyli o niezależności i założeniu własnej szkółki piłkarskiej. Mile widziani: • trenerzy piłki nożnej; • nauczyciele szkolni wychowania fizycznego (zarówno aktywni jak i na emeryturze); • pedagodzy, absolwenci kierunkowi wychowania fizycznego...
10 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.