Praca Nauczyciel Radomsko, Łódzkie

1-4 z 4 wyników

Klub Malucha BABY TOWN Iwona Bąkiewicz  -  Bełchatów, Łódzkie 2000 zł
Zakres obowiązków realizacja codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych Inne wymagania osoba wrażliwa, twórcza pełna pasji, czuła powołanie i zapał do pracy z małymi dziećmi, kochała dzieci
7 dni temu
PUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY W SZCZEPOCICACH  -  Szczepocice Rządowe, gm. Radomsko, Łódzkie 1500 zł
Zakres obowiązków Nauczanie języka angielskiego
1 dzień temu
Anna Jachnik Centrum Edukacyjne SUN  -  Bełchatów, Łódzkie 2000 zł
Zakres obowiązków prowadzenie zajęć edukacyjnych Inne wymagania lub osoba w trakcie studiów
4 dni temu
BPR Consulting  -  Radomsko, Łódzkie
Firma szkoleniowa zatrudni na umowę zlecenie nauczyciela przedsiębiorczości /wykładowcę/doradcę zawodowego do przeprowadzenia zajęć w celu rozwoju kompetencji przedsiębiorczych dla uczniów gimnazjum, na terenie miasta Częstochowa. Praca w ramach projektu- 135 h. Wymagania...
6 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.