Średnia wypłata: zł3609 /miesięcznie

Więcej statystyk

4500 zł

Zakres obowiązków: wychowanie oraz nauka dzieci z autyzmem (wychowanie przedszkolne) Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wykształcenie wyższe o kierunku oligofrenopedagogika lub inne uprawniające do pracy z dziećmi z autyzmem
Praca na pełen etat

K&M PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Radomsko, Łódzkie
11 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0253 Obowiązki: realizacja programu edukacji przedszkolnej, opieka i organizowanie zabaw dla dzieci Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ komunikatywność, empatia, chęci do pracy ~! umiejętność pracy w zespole...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: realizacja programu edukacji przedszkolnej, opieka i organizowanie zabaw dla dzieci Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

GRAŻYNA DROZDEK Centrum Edukacji dla Dzieci

5 dni temu