Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Nauczyciel Tomaszowski, Łódzkie

1-6 z 6 wyników

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
 ...stanowisko DYREKTOR SZKOŁY Tomaszów Mazowiecki OPIS STANOWISKA: * Planowanie i organizowanie zajęć dydaktycznych * Zatrudnianie nauczycieli i rozliczanie ich pracy (nadzór nad kadrą dydaktyczną) * Nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem szkoły * Dbałość o prawidłową...
1 dzień temu
kontakt przez PUP  -  Łaznów, gm. Rokiciny, Łódzkie 2000 zł
Zakres obowiązków obróbka elementów
12 dni temu
kontakt przez PUP  -  Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie 997,40 zł
Zakres obowiązków PRACE POMOCNICZE W KUCHNI Wykształcenie zasadnicze zawodowe
Prywatne  -  Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
Poszukujemy pomocy domowej 2-3 dni w tygodniu w okolicach Tomaszowa Maz. Mile widziane prawo jazdy. Wynagrodzenie uzależnione od od wcześniej ustalonych warunków współpracy.
5 dni temu
Będków, gm. Będków, Łódzkie
W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko; 1.Spawacz-konstrukcje stalowe drobne masa elementu do 500 kg 2.Pracownik fizyczny Od kandydatów oczekujemy -sumienności w wykonywanych zadaniach -punktualności -chęci do rozwiania swoich kwalifikacji...
15 dni temu
Restauracja McDonald's w Tomaszowie zatrudni pracowników na pełen i niepełen etat. Oferujemy umowę o pracę, elastyczne godziny pracy, możliwość rozwoju zawodowego oraz premie motywacyjne.
11 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback