Praca Nauczyciel Włocławek

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Dąbrówka, gm. Kowal, Kujawsko-Pomorskie
Zakres obowiązków praca związana z w/w stanowiskiem
2 dni temu
Centrum Korepetycji Elite  -  Włocławek
Centrum Korepetycji Elite poszukuje nauczycieli/korepetytorów, wyróżniających się dużą wiedzą, z pasją do naucznia i doświadczeniem w przygotowaniu do matury rozszerzonej z przedmiotów: - chemia - matematyka - fizyka - język angielski *jeśli masz doświadczenie...
7 dni temu
SZKOŁY SOKRATES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  -  Włocławek
Zakres obowiązków nauka w dziennej szkole ponadgimnazjalnej dla młodzieży Inne wymagania wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie, umowa zlecenie w godz. 08.00-16.00
14 dni temu
Włocławek 30 - 60 zł / stawka godzinowa
 ...usługi edukacyjne najwyższej jakości. Nasza szkoła muzyczna do ciągle powiększającego się grona muzyków poszukuje: GITARZYSTĘ - nauczyciela dzieci w wieku szkolnym Poszukujemy dobrych gitarzystów chętnych do nauczania dzieci gry od podstaw. Nie wymagamy wykształcenia...
7 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.