Praca Nauczyciel Zielona góra

1-6 z 6 wyników

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "ŚLIMACZEK" -S.C. WIOLETTA POŹNIAK-...  -  Zielona góra 13 zł
Zakres obowiązków Praca z dziećmi z orzeczeniem o kształceniu specjalnym Inne wymagania Wykształcenie wyższe pedagogika specjalna, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
9 dni temu
FUNDACJA "HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI"  -  Zielona góra 2000 zł
Zakres obowiązków Pomoc podczas czynności higienicznych, posiłkach i zajęciach prowadzonych z dziećmi
4 dni temu
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Stypułowie  -  Stypułów, gm. Kożuchów, Lubuskie 800 zł
Zakres obowiązków Nauczanie j.niemieckiego klasy I-VII w Stypułowie - 8 godz. w tygodniu. Praca w godz. 7:00-13:40 Inne wymagania Wykształcenie wyższe pedagogiczne o kierunku filolofia germańska lub kursy uprawniajace do nauczania języka niemieckiego.
7 dni temu
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Stypułowie  -  Stypułów, gm. Kożuchów, Lubuskie 25 zł
Zakres obowiązków Zajęcia z doradztwa zawodowego klasy I-VII w Stypułowie - 1 godz. w miesiącu, 10 godz. w roku szkolnym. Praca w godz. 7:00-13:40 Inne wymagania Wykształcenie wyższe doradztwo zawodowe lub kursy uprawniajace do zajęć z doradztwa zawodowego.
7 dni temu
Zielona góra
W związku z rozwojem placówki poszukujemy osoby, która wkrótce dołączy do naszego zespołu nauczycieli Montessori. Cechy i umiejętności idealnego kandydata/kandydatki: - wykształcenie pedagogiczne kierunkowe (wychowanie przedszkolne lub filologia angielska) - biegła...
4 dni temu
MOTIVATION  -  Zielona góra
Obowiązki: Planowanie i przeprowadzenie kursów języka hiszpańskiego z wykorzystaniem platform edukacyjnych na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2) Wymagania: • wykształcenie kierunkowe (licencjat/magister) lub native speaker • biegła obsługa komputera • pasja do...
15 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.