Praca Nauczyciel gm. Czechowice-Dziedzice, Bielski, Śląskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Adecco Poland Sp. z o.o. 4 dni temu

Czechowice-Dziedzice, Śląskie

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków: • Pomoc przy montażu i demontażu części. • Układanie towaru Nasze wymagania: • sprawność fizyczna. • Chęć do pracy, zaangażowanie. • Dyspozycyjność do pracy w wybrane dni od godz. 7.00 lub 8:00. Oferujemy: • Możliwość podjęcia pracy dorywczej... >>

Browar Dziedzice Sp. z o.o. 21 godzin temu

mojapraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Dziedzice Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Kucharz oraz Pomocy Kucharza w restauracji oraz sali balowej. Oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę. Wymagania: - punktualność - chęci do pracy - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych... >>

12 dni temu

opiekaseniora.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

zakupy, spacery, pomoc w mieszkaniu >>

Work & Profit Spółka z o.o. 4 dni temu

jobdesk.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

APT nr. ref. 396UWAGA Świąteczna rekrutacja! Świąteczna rekrutacja - ATRAKCYJNE zarobki! Pomoc na markeciePrace związane z przygotowaniami świątecznymi na marketach!MIędzy innymi:Praca jako kasjer/ekspedient - DARMOWE SZKOLENIEWykładanie towaru świątecznegoObsługa tematycznych... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback