Praca Nauczyciel gm. Gryfice, Zachodniopomorskie

1-7 z 7 wyników

TOP LINK MIGUEL FARINHA  -  Gryfice, Zachodniopomorskie 2500 zł
Zakres obowiązków - Inne wymagania MILEW IDZIANE STUDIA Z ZAKRESU PEDAGOGIKI SPECJALNEJ
11 dni temu
GIMNZJUM NR 3  -  Gryfice, Zachodniopomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków NAUCZYCIEL JEZYLKA NIEMIECKIEGO
3 dni temu
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO  -  Gryfice, Zachodniopomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków PROWADZENIE ZAJEĆ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO-
6 dni temu
Hotel Baltic Palace  -  Gryfice, Zachodniopomorskie
Obowiązki: Przygotowanie Ciasta na Pizze Krojenie Warzyw Przygotowanie Sosów Wypiek Pizzy Pomoc w Przygotowaniu Dań Drobne Prace Kuchenne Dbanie o Porządek Wymagania: Umiejętność Pracy w Zespole Dbałość o Porządek w Miejscu Pracy Zaangażowanie...
7 dni temu
Hotel Baltic Palace  -  Zdrój, gm. Gryfice, Zachodniopomorskie
HOTEL BALTIC PALACE **** w Pobierowie zatrudni na Stanowisko:POMOC KUCHENNA-SEZONOWO: 2600.00 PLN - 3200.00 PLN bruttoPoszukujemy osoby pracowite z do?wiadczeniem lub bez do?wiadczenia, ale ch?tne do nauki.Nie Musisz Mie? Do?wiadczenia - wszystkiego ci? nauczymy !!!Obecnie...
7 dni temu
Obowiązki: Pomoc w Przygotowaniu Posiłków Drobne Prace Kuchenne Dbanie o Porządek Zmywanie oraz Obsługa Zmywarki Wymagania: Umiejętność Pracy w Zespole Dbałość o Porządek w Miejscu Pracy Zaangażowanie Ogólna Znajomość Sprzętów Kuchennych Aktualne...
12 dni temu
Gryfice, Zachodniopomorskie
Opis oferty Poszukuję osoby na stanowisko pomocy kuchennej. Wymagania ~ aktualna książeczka sanepidowska. Oferujemy ~ zatrudnienie na podstawie umowy o pracy.
26 dni temu