Praca Nauczyciel gm. Kutno, Łódzkie

1-5 z 5 wyników

IMPEL CATERING Sp. z o.o. Wrocław  -  Kutno, Łódzkie 2000 zł
Zakres obowiązków przygotowywanie posiłków, drobne prace kuchenne
8 dni temu
IMPEL CATERING Sp. z o.o. Wrocław  -  Kutno, Łódzkie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Kościiuszki 52, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie Zakres obowiązków : przygotowywanie posiłków, drobne prace kuchenne Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE...
8 dni temu
Kutno, Łódzkie
Poszukiwana osoba do pomocy w opiece nad moją mamą. Mama ma 88 lat, cierpi na zaawansową chorobą Alzheimera, od roku praktycznie nie ma z nią kontaktu i nie wstaje z łżka. Do tej pory opiekowała sią nią moja siostra, ale teraz doszliśmy w rodzinie do wniosku że konieczna...
16 dni temu
Poszukuję osób na stanowisko-pomoc kuchenna w Kutnie. Praca jednozmianowa.
9 dni temu
Hotel Baltic Palace  -  Kutno, Łódzkie
Obowiązki: Pomoc w Przygotowaniu Posiłków Drobne Prace Kuchenne Dbanie o Porządek Zmywanie oraz Obsługa Zmywarki Wymagania: Umiejętność Pracy w Zespole Dbałość o Porządek w Miejscu Pracy Zaangażowanie Ogólna Znajomość Sprzętów Kuchennych Aktualne...
7 dni temu