15000 - 23000 zł

Twój zakres obowiązków:  ~ Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej). Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Umowa o pracę

Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Gryfice, Zachodniopomorskie
5 dni temu
 .../ Elektronikwyslij CV na adres: Aplikuj lub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80 Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska 2024/04 Obowiązki - Będziesz odpowiedzialny za konserwację, serwis i naprawę systemow elektronicznych....
Praca na pełen etat
Nemiecka umowa o pracę

Wackler Personal-Service GmbH

11 dni temu

36 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Montaż i spawanie konstrukcji stalowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wymagane: doświadczenie min. 1 rok na stanowisku
Zasugerowane

LEGALPOL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Płoty, Zachodniopomorskie
miesiąc temu