Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Niepełnosprawni biurowa Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie

3 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę

instruktor terapii zajęciowej

2900 zł

Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolnicy

Zakres obowiązków: praca z osobami niepełnosprawnymi Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wolnica, gm. Lubomino, Warmińsko-Mazurskie
7 dni temu
Nowa

Sprzatająca/Sprzątający Lidzbark Warmiński

1430 zł

KMORDER SP. Z O.O.

 ....o. poszukuje osoby na stanowisko: SPRZĄTAJĄCA/SPRZĄTAJĄCY w Lidzbarku Warmińskim ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Sprzątanie pomieszczeń biurowych WYMAGANIA • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności OFERUJEMY: • Umowę o pracę na 0,55 etatu • Praca od poniedziałku do piątku...
Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu
Nowa

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

2600 zł

URBAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Montaż instalacji i konserwacja instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w obiektach mieszkalnych , biurowych i przemysłowych. Gwintowanie , szlifowanie, gięcie, lutowanie, klejenie ,spawanie i łączenie rur; mierzenie i docinanie rur, czyszczenie , dostosowywanie konserwowanie...
17 godzin temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.